info@napajedlastud.com + 420 606 696 666
01.11.2018 Napsali o nás - Coffola a Rapet

www.dostihy.fitmin.cz

Rapet a Coffola novými posilami napajedelského stáda

: | Zveřejněno: 31. 10. 2018 10:08

V těchto dnech se s dostihovou kariérou rozloučily dvě nedávné svěřenkyně trenéra Václava Luky Rapet (Camacho) a Coffola (So You Think). Obě klisny našly svůj nový domoc v Hřebčíně Napajedla, kde rozšířily tamní mateřské stádo vlastníka hřebčína.

 
Tříletá Rapet, dcera listed vítěze a Gr.3 umístěné Camacho (Danehill), absolvovala během 2 sezón 11 startů, triumf v Memoriálu Rudolfa Deyla byl jejím jediným vítězstvím, ale umístila se též na čtvrtém místě v Gerschově memoriálu (L) a pátá v Ceně zimní královny (L). Klisna je dcerou Halliwell House (Selkirk), polosestry druhé z Oaks d'Italia (Gr.2) Counterclaim (Pivotal) a matky 5 vítězů ze 6 startujících potomků. Prabábou nové napajedelské akvizice je Gr.3 vítězka Dust Dancer (Suave Dancer), matka vítězky Lake Placid Handicapu (Gr.2) Spotlight a také klisny Tyrrany (Machiavellian), matky Gr.1 vítěze a úspěšného plemeníka Zoffany (Dansili) či Gr.2 vítěze Rostropoviche (Frankel).

O rok starší Coffola také vyběhla 11x, vítězství v dostihu nejvyšší kategorie jí sice bylo odepřeno, ale vyhrála dva dostihy II. kategorie a doběhla třetí v Ceně Wago (I.k.) a také čtvrtá v Jarní ceně klisen (L) a Oaks (L). Jejím otcem je desetinásobný Gr.1 vítěz v Austrálii a v Evropě So You Think (High Chaparral), matka Chiara Gioffry (Great Commotion), šestinásobná vítězka v Itálii, dala 6 vítězů a je polosestrou listed vítězky Gabriellina Giof (Ashkalani), matky vítězky Acorn Stakes (Gr.1) a Santa Monica Handicapu (Gr.1) Gabby's Golden Gal (Medaglia d'Oro). (miv)